iPhone 7

Profesjonalny serwis iPhone 7. Wszystkie naprawy wykonujemy na miejscu w ciągu 15-30 minut.

Zadzwoń teraz

500 846 210

Rodzaj naprawy
Cena
Diagnoza
darmowa
Wymiana rozbitej szybki
300 zł
Wymiana LCD – zamiennik
350 zł
Wymiana LCD – zamiennik jakości oryginału
390 zł
Wymiana LCD – oryginalny
550 zł
Wymiana baterii
140 zł
Wymiana kamery przedniej/czujnika
250 zł
Wymiana kamery głównej
300 zł
Wymiana gniazda ładowania
180 zł
Wymiana mikrofonu
180 zł
Wymiana głośnika
180 zł
Wymiana przycisku Power
240 zł
Wymiana przycisku Home
250 zł
Wymiana przycisku głośności
230 zł
Wymiana korpusu (tył)
420 zł
Szkło hartowane
30-60 zł

Serwis iPhone 7

iPhone 7 to już dziesiąta generacja smartfonów firmy Apple. Urządzenie zadebiutowało na rynku w 2016 roku jako następca iPhone 6s, wnosząc wiele nowych funkcji oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych. Przykładowo, nowy telefon Apple stał się odporny na wodę i kurz, a fizyczny przycisk Home został w nim zastąpiony wrażliwą na nacisk płytką dotykową.

Smartfon został bardzo dobrze przyjęty przez użytkowników na całym świecie, którzy okrzyknęli go jednym z najbardziej udanych urządzeń od Apple.

Dzisiaj, kilka lat po premierze, iPhone 7 nadal cieszy się sporą popularnością i jest używany przez wielu ludzi, którzy cenią sobie zalety tego modelu. Niestety, tak jak każdy sprzęt, smartfon czasami ulega różnego rodzaju awariom wymagającym bardziej lub mniej skomplikowanych napraw.

Jeśli Ty także jesteś jednym z użytkowników iPhone 7, którym urządzenie z jakiegoś powodu odmówiło posłuszeństwa, to dobrze trafiłeś. W Smartfon Doctor już w kilkanaście minut zajmiemy się serwisem iPhone 7.

Najczęstsze usterki i ich naprawa

Każde uszkodzenie smartfona wpływa negatywnie na Twój komfort użytkowania, a w niektórych przypadkach całkowicie uniemożliwia korzystanie z telefonu. Na szczęście, zdecydowaną większość powszechnie występujących usterek można w bardzo prosty sposób naprawić i szybko przywrócić urządzeniu jego fabryczną sprawność. Smartfon Doctor Ci w tym pomoże, szybko diagnozując problem i wykonując kompleksowy serwis iPhone7.

Naprawa wyświetlacza iPhone 7

Uszkodzenia wyświetlacza zdecydowanie należą do najpopularniejszych usterek smartfonów. Duże ekrany współczesnych telefonów są niestety mało wytrzymałe i bez dodatkowej ochrony w postaci szkła hartowanego bardzo łatwo je zniszczyć. Wystarczy więc nawet chwila nieuwagi i upadek z niewielkiej wysokości, aby dotyk w Twoim iPhone 7 przestał działać, a szybka zamieniła się w jedną wielką pajęczynę.

W takich sytuacjach, zamiast wymieniać sprzęt na nowy warto skupić się na naprawie, która jest o wiele tańszą i równie efektywną opcją. W naszym serwisie wykonamy naprawę wyświetlacza iPhone 7 na poczekaniu, nawet w kilkanaście minut. W zależności od Twojego wyboru, podczas naprawy użyjemy oryginalnych części, lub wysokiej jakości zamienników, których działanie nie odbiega od standardów sprzętu Apple. Jeśli chcesz, możemy także wyposażyć Twój telefon w szkło hartowane, które zabezpieczy jego ekran przed przykrymi wypadkami w przyszłości.

Wymiana baterii iPhone 7

Zużywanie się akumulatora jest naturalnym zjawiskiem podczas użytkowania telefonu. Zmęczona częstym ładowaniem bateria w pewnym momencie po prostu nie potrafi już sprostać zapotrzebowaniu smartfona na energię, sprawiając, że iPhone znacznie zwalnia lub całkowicie się wyłącza nawet kilka minut po naładowaniu. Rozwiązaniem tej sytuacji jest oczywiście wymiana ogniwa na nowe i w pełni sprawne. Konstrukcja nowoczesnych smartfonów sprawia jednak, że samodzielne wykonanie tej banalnej niegdyś czynności staje się bardzo trudne, a bez odpowiednich narzędzi wręcz niemożliwe do wykonania. Zachęcamy więc do skorzystania z pomocy serwisu Smartfon Doctor. Nasi serwisanci na poczekaniu poradzą sobie z wymianą baterii iPhone 7, a Tobie pozostanie jedynie cieszyć się z drugiego życia swojego smartfona.

Problemy z mikrofonem

Twój rozmówca słabo Cię słyszy? Jakość nagrań głosowych pozostawia wiele do życzenia? Takie objawy oznaczają awarię mikrofonu w Twoim iPhone 7. Tego rodzaju usterka może być szczególnie irytująca, gdyż sprawia, że telefon praktycznie traci jedną ze swoich podstawowych funkcji. Powodem uszkodzenia mikrofonu może być na przykład wilgoć lub kurz, który dostaje się do wnętrza urządzenia. Nasz serwis wymieni Twój zniszczony mikrofon na zupełnie nowy komponent, dzięki któremu rozmówcy będą Cię słyszeć głośno i wyraźnie. Sam także dostrzeżesz różnicę w jakości dźwięku we wszystkich nagrywanych smartfonem filmikach.

Naprawa iPhone 7 w Smartfon Doctor

Wymienione powyżej przykłady to tylko niektóre z najpopularniejszych usterek, z którymi każdego dnia zmagamy się w naszym serwisie. Jeśli masz problem ze swoim iPhone 7, zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz pełną ofertą napraw oferowanych przez serwis Smartfon Doctor.

Nasi doświadczeni serwisanci za darmo zdiagnozują dla Ciebie usterkę, a następnie zaproponują naprawę, która w większości przypadków nie zajmie więcej niż 30 minut. Po wykonaniu usługi dostaniesz również gwarancję na sprawność wszystkich wymienionych komponentów i poprawne działanie telefonu.

W Smartfon Doctor sprawimy, że będziesz mógł ponownie z pełnym komfortem korzystać ze swojego urządzenia.