• Serwis iPhone XS

  Profesjonalny serwis iPhone Xs. Większość napraw iPhona X wykonujemy na miejscu w ciągu 1 godziny.

  Dla nas naprawa iPhone to nie tylko praca, ale również pasja. Interesujemy się urządzeniami marki Apple. Doskonale znamy je pod kątem technicznym. Dlatego też prowadzimy serwis, w którym jesteśmy w stanie naprawić każdą awarię. Naprawiamy iPhone’y XS i pozostałe modele, wymieniając całe wyświetlacze, same szybki, baterie, gniazda ładowania, głośniki, obudowy itd. Posługujemy się przy tym tylko częściami oryginalnymi i wysokiej jakości zamiennikami. Naprawa płyt głównych po zalaniu, układów zasilania U2, Face ID

Ceny

 • 550 PLN

  Wymiana rozbitej szybki

 • 950 PLN

  Wymiana LCD zamiennik jakości oryginału

 • 1250 PLN

  Wymiana LCD oryginalny

 • 290 PLN

  Wymiana baterii

 • 850 PLN

  Wymiana kamery głównej

 • 290 PLN

  Wymiana gniazda

  ładowania

 • 290 PLN

  Wymiana mikrofonu

 • 280 PLN

  Wymiana głośnika

 • 350 PLN

  Wymiana przycisku

  głośności

 • 700 PLN

  Wymiana korpusu wraz z szybką

 • 450 PLN

  Wymiana tylnej szybki

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz sprawdzić adres, telefon oraz godziny otwarcia kliknij tutaj

Inne modele

iPhone XS

iPhone XS to flagowy smartfon marki Apple, który ukazał się fanom w 2018 roku. Choć uchodzi za jeden z ciekawszych modeli, tak jak każdy inny, jest tylko urządzeniem, które ma prawo z biegiem czasu się zużyć czy nawet popsuć. Zdarzyć się wobec tego mogą różne awarie, z którymi na szczęście można się szybko uporać. Jedynym ratunkiem jest wówczas wsparcie ze strony serwisu.

Serwis – naprawa

Mocno porysowana szybka, stłuczony wyświetlacz, a nawet uszkodzona płyta główna – żadna z tych usterek nie jest problemem dla profesjonalnego serwisu. Technicy z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu różnych urządzeń radzą sobie z naprawą iPhone’ów XS nawet po zalaniu. Wymieniają baterie i inne podzespoły. Posługują się przy tym profesjonalnymi urządzeniami i narzędziami, a także wysokiej jakości częściami zamiennymi i oryginalnymi. Tak więc nie ma usterek, których nie dałoby się usunąć. Wystarczy skontaktować się z dobrym serwisem, aby szybko uporać się z zaistniałym problemem.

Wymiana szybki

Wymiana szybki w iPhone XS to nic skomplikowanego czy nadzwyczajnego. Czynność jak każda inna, choć realna wyłącznie dla profesjonalistów. Czasem stłuczony iPhone wygląda na mocno uszkodzony. Wielu właścicielom wówczas wydaje się, że naprawa będzie kosztowna, o ile w ogóle jeszcze możliwa. Tymczasem okazuje się, że to tylko szybka. Na szczęście istnieje możliwość wymiany tego elementu – samej szybki. Co więcej, po wymianie iPhone wygląda jak nowy, a co najmniej jak przed usterką. Nie ma śladu po wymianie stłuczonej czy porysowanej szybki. Szybki stosowane w serwisie są wysokiej jakości, dzięki czemu ochrona wyświetlacza jest całkiem solidna, a co za tym idzie, skuteczna.

Wymiana wyświetlacza

Zdarzają się sytuacje, w których uszkodzeniu ulega wyświetlacz. To znacznie kosztowniejsza naprawa niż w przypadku wymiany samej szybki. Jednak plusem jest tu na pewno to, że taka możliwość w ogóle istnieje. Wyświetlacze stosowane w iPhone XS to najczęściej oryginały, choć zamienniki też są dostępne. W każdym razie po przeprowadzonej naprawie urządzenie to ma szansę działać tak, jak tuż po opuszczeniu fabryki. W jakości obrazu nie widać najmniejszej różnicy. Wymiana wyświetlacza przeprowadzana jest bardzo szybko i profesjonalnie. Jeżeli oczywiście zajmie się nim fachowiec.

Naprawa płyty głównej

Dużo poważniejszym problemem jest awaria płyty głównej – serca iPhona. W tym przypadku trzeba liczyć się z wyższym kosztem naprawy urządzenia. Trzeba mieć na uwadze to, że płyta jest niestety najbardziej podatna na zalanie, zwarcie oraz innego rodzaju nieprawidłowości. Profesjonalny serwis wymieni płytę główną z zachowaniem należytej staranności i precyzyjności wykonania. Zastosuje przy tym części najwyższej jakości. Wcześniej natomiast dokładnie sprawdzi urządzenie, aby ocenić, co się faktycznie stało.

Naprawa po zalaniu

Zalany iPhone XS prezentuje się, jako kompletnie bezużyteczny przedmiot, nienadający się już do naprawy. W rzeczywistości naprawa nawet urządzeń po intensywnym zalaniu jest bardzo realna. Wiadomo jednak, że trzeba urządzenie to dokładnie sprawdzić, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę uległo zniszczeniu i czy faktycznie w wyniku zalania. Wymienić w nim można wszystkie porty, gniazdo ładowania, gniazdo słuchawkowe, głośniki itd. wystarczy dostarczyć swój iPhone XS do serwisu, aby po chwili otrzymać szczegółową diagnozę. Naprawa w tym wypadku jest kosztowna, ale najczęściej i tak wychodzi taniej, niż w przypadku zakupu nowego iPhona tego samego modelu.

Wymiana baterii

Bateria w iPhone XS, tak jak w wielu innych urządzeniach tej czy innej marki, z czasem ulega zużyciu. To oznacza, że szybciej się rozładowuje, a co za tym idzie, trzeba ją częściej ładować. Na szczęście nie trzeba zbyt długo zmagać się z tym problemem. Wystarczy oddać urządzenie do serwisu, w którym technicy wymienią baterię na nową, oryginalną, dzięki czemu iPhone powróci do pełnej sprawności. Dawniej baterie było można wymieniać samodzielnie. Teraz, nie jest to możliwe ze względu na to, że są wbudowane. Na szczęście serwisanci mają do tego odpowiednie narzędzia, co pozwala im wymieniać zużyte baterie na nowe, przywracając urządzeniu sprawność jak tuż po wyjściu z fabryki.

Bez względu na to, co tak naprawdę zostało uszkodzone, iPhone XS można oddać do serwisu, w którym zostanie dokładnie przetestowany i naprawiony. Teraz na naprawę nie czeka się długo. Stosowane części to części oryginalne i wysokiej jakości zamienniki. Jeżeli chodzi o naprawę urządzeń mobilnych, właściwie nie ma żadnych ograniczeń. Specjaliści są w stanie rozwiązać każdy problem i przywrócić sprawność dowolnemu urządzeniu marki Apple. Wśród nich jest niewątpliwie iPhone XS. Każdy, kto zaobserwował w swoim telefonie jakąś nieprawidłowość, nie powinien zwlekać ze zgłoszeniem się do serwisu. Być może to nic wielkiego i tanim kosztem będzie można doprowadzić go do stanu użyteczności. iPhone XS to zbyt nowy i zbyt dobry model, by od razu spisywać go na straty. Skoro jest taka możliwość, warto poddać go próbie naprawy, która może zakończyć się powodzeniem.